לקוח
ות נכבדים,

אני שמח להציג בפניכם את הניוזלטר החדש של קבוצת יעיל נוע,
"יעיל נוע NEWS" אשר יישלח אליכם מעת לעת. "יעיל נוע NEWS" יכלול כתבות וידיעות העוסקות בתחומי הפעילות השונים של החברה במסגרתו תוכלו לקבל מידע וטיפים אודות נושאים מגוונים, אשר עשויים לתרום לכם, הן בסביבת העבודה והן בחיי היומיום.


קבוצת יעיל נוע
עוסקת בייצור, שיווק ופיתוח מגוון רחב של מוצרים ופתרונות טכניים עבור התעשייה הביטחונית ותעשיות התעופה, הפארמה, ההייטק והרכב. תחומי הפעילות המגוונים של הקבוצה, מאפשרים לנו לספק ייעוץ טכני ומקצועי לתעשיות השונות, תוך שימת דגש על חדשנות, מקצועיות ושירותיות.
בהזדמנות זו, ברצוני להודות לכם על האמון שאתם נותנים בנו ועל תרומתכם להצלחתנו. אנו מצידנו, נעשה כל מאמץ להיות קשובים לכם גם בעתיד. נשמח לשמוע את תגובותיכם ורעיונותיכם.בברכה,
אורן גור, מנכ"ל
 
כיצד להימנע ממחלות ריאה במקומות העבודה?
תקנות הבטיחות בעבודה מגדירות "אבק מזיק" כאבק העלול לגרום למחלות ריאה הידועות בשם "פנוימוקוניוזיס". עבודה עם חומרים מרוכבים עשויה לגרום למחלות מסוג זה.
להמשך הכתבה 
 
זהירות, חשמל סטטי! סכנת הצתה בעת
תדלוק עצמי.

הנהג שנטען בחשמל סטטי מהאוויר היבש, מהווה גורם סיכון להצתת אדי הדלק בזמן התדלוק כתוצאה מפריקה אלקטרו סטטית. נשים חשופות יותר לסכנה.
להמשך הכתבה

 
"האח הגדול" גם ברכבים הכבדים...!
מאז ומתמיד הנהיגה בכבישי הארץ, מלווה בחרדה ממפגש קטלני עם משאית או אוטובוס דוהר. חרדה נוספת ועמוקה יותר שמורה לנו בעת שאנו שולחים את ילדינו בהסעות לבתי"ס ולטיולים.
להמשך הכתבה
  
 
מוצר החודש - זרוע ארגונומית למחשב!
זרוע למסך מחשב בעלת חיבור שולחני, המעניקה למשתמש נוחות מקסימלית וחווית עבודה משופרת. למעלה למטה, ימינה שמאלה - כל היתרונות במוצר אחד.
לפרטים נוספים
 
טיפ החודש - חייבים לסגור את הפקק...!
כמה פעמים יצא לכם לשאול את עצמכם, למה משמש השקיק הקטן במיכל התרופות או תוסף המזון שקניתם לאחרונה.
להמשך הכתבה

 
 הודעה זו נשלחת אליך לאחר שמסרת לנו את פרטיך במסגרת התעניינותך בפעילויות בקבוצת יעיל נוע. הפניה היא בדיוור ישיר מתוך מאגר מידע ממוחשב של החברה, הכולל מידע שמסרת לנו הקשור לפעילויות שנטלת בהן חלק או שהתעניינת בהן. המאגר משמש אותנו למשלוח הצעות ומידע הקשורות לפעילויות הקבוצה. יש באפשרותך לשנות פרטיך או להימחק מהמאגר באמצעות מייל חוזר או בטלפון 03-5509148. 


נשלח באמצעות inwise - מערכת לדיוור אלקטרוני ודפי נחיתה